Obserwatorzy

piątek, 16 sierpnia 2013

Sasha Roiz - another GRIMM success :)

Sasha Roiz - kolejny sukces z serialu "Grimm". Kto ogląda, ten na pewno kocha Kapitana Seana Renarda tak jak ja :) Jest niesamowity! Bardzo się cieszę, gdyż strzelił mi taką cudowną dedykację! Nawet napisał "dziękuję" po polsku z "ę" co jest takie fajne! Tak mała rzecz a cieszy. W każdym bądź razie, jest to mój 3 sukces z tego planu, a czekam na jeszcze 2 inne!

[eng.]
This is my another "Grimm" success. Who watches the show, probably loves captain Sean Renard as much as I do! He is incredible. I am very happy about this success, especially that he wrote me a great note. He even wrote in polish "dziękuję - thank You" :) I am very proud about this one! This is my third success from this set, and I am waiting for two more to come!wyslane: 2 zdjęcia, list, sase.
sent: 2 photos, letter, sase.
kiedy/when: 22.07.2013 
otrzymane: oba podpisane z piękną dedykacją.
recived: both signed with a beautiful note.
kiedy/when: 16.08.2013
address: via "Grimm".

5 komentarzy:

 1. Łaaaaał, jak fajnie! :)
  Wiesz co, strasznie kusisz tym serialem, chyba zacznę oglądać. ;)
  Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 2. żeby wszystkie gwiazdy takie miłe były :DDD
  gratulacje! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje :) super dedykacja :) takie coś lubię najbardziej :)
  http://nitek-stars.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze :* Na pewno Cię odwiedzę. Na wszystkie pytania odpowiem pod waszym pytaniem lub na maila jeśli zostawicie. Gdy piszę, że adres prywatny to niestety ale go nie będę publikować :)

Thank you for every comment :* I will visit you for sure! If you have any questions I will answer them under your question or will send you an email if you want. If I write that I used a private address I will not public it.