Obserwatorzy

wtorek, 6 sierpnia 2013

Bitsie Tulloch - GRIMM success :)

Bitsie Tulloch, to mój dzisiejszy sukces! Bardzo się cieszę, uwielbiam ją jako Juliett w serialu "Grimm". Pisałam do niej dwa tygodnie temu i dziś już odpowiedź. Mega szybko i bardzo pozytywna, z dedykacją i małym liścikiem :) Jak ja takie osobiste notki uwielbiam, to znaczy, że miała ten list w ręce i go czytała :) Bardzo sympatyczna babka z pięknym uśmiechem, uwielbiam ją w serialu i czekam na nowy sezon!

[eng.]
Bitsie Tulloch is my success of the day! I am really happy about this, I love her as Juliett in "Grimm". I wrote to her about two weeks ago and today I got my answer. Very quick and so nice with a small note from her, how sweet is that?! :) I love such small notes, that means that she really got the letter and read it! She is such a nice person, with a beautiful smile, I love her on "Grimm" and I can`t wait for the new season!

wyslane: 2 zdjęcia, list, sase.
sent: 2 photos, letter, sase.
kiedy/when: 22.07.2013 
otrzymane: wszystkie podpisane i z dedykacją, plus liścik :)
recived: all photos signed and personalised, and a little note from Her.
kiedy/when: 06.08.2013
address: via "Grimm".

6 komentarzy:

 1. Nie znam tego serialu, ale od razu widać, że sympatyczna dziewczyna. ;) Poza tym tak szybko odpisała i jeszcze dodała notkę, łał! Też lubię takie gesty.
  Gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taaak jest bardzo fajna :) A serial też polecam, taki sf - przygodowo - fantasy :)

   Usuń
 2. Moje gratulacje ! Mega sukces :)
  Zapraszam http://autografyolivii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. nawet miły liścik Ci przysłała, gratulacje! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję ! :)
  Zapraszam do mnie

  http://autografy-snopcika.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze :* Na pewno Cię odwiedzę. Na wszystkie pytania odpowiem pod waszym pytaniem lub na maila jeśli zostawicie. Gdy piszę, że adres prywatny to niestety ale go nie będę publikować :)

Thank you for every comment :* I will visit you for sure! If you have any questions I will answer them under your question or will send you an email if you want. If I write that I used a private address I will not public it.