Obserwatorzy

środa, 3 lipca 2013

Teresa Palmer!

Teresa Palmer! Nareszcie jakaś odpowiedź, i to jaka! Świetna aktorka znana z filmów takich jak "Jestem numerem 4" (gdzie ją uwielbiam), "Uczeń Czarnoksiężnika" czy "Wiecznie żywy".
Pisałam do niej niedawno, na początku czerwca na plan jej nowego filmu i wczoraj przyszła odpowiedź. Jest taka kochana, podpisała moje wszystkie zdjęcia i wszystkie z dedykacją! Bardzo się cieszę :)

[eng.]
Finally an answer, and what a great one! She is an amazing actress known for movies like " I am number four" (where I adore her!), "The Sorcerer`s Apprentice" or "Warm Bodies".
I wrote to her not long ago, with the beginning of june, and yesterday I got my answer. She is truly sweet and she signed all of my photos, and even personalised them! Very happy about this ;)wyslane: 3 zdjęcia, list, sae, IRC.
sent: 3 photos, letter, sae, IRC.
kiedy/when: 12.06.2013 
otrzymane: wszystkie podpisane i z dedykacją.
recived: all photos signed and personalised.
kiedy/when: 2.07.2013
address: via venua "Cut Bank" 

7 komentarzy:

Dziękuję za komentarze :* Na pewno Cię odwiedzę. Na wszystkie pytania odpowiem pod waszym pytaniem lub na maila jeśli zostawicie. Gdy piszę, że adres prywatny to niestety ale go nie będę publikować :)

Thank you for every comment :* I will visit you for sure! If you have any questions I will answer them under your question or will send you an email if you want. If I write that I used a private address I will not public it.