Obserwatorzy

wtorek, 16 lipca 2013

Cam Gigandet! OMG!!!!

Cam Gigandet! Nie mogę uwierzyć, że mi odpisał! Pisałam do niego już kilka razy i ciągle cisza, a tu proszę odpowiedź przyszła po miesiącu! Uwielbiam go, w "Burlesce", "Anatomii Strachu", "Zmierzchu" czy "The O.C.". Jest niesamowity i do tego mega miły :) Podpisał wszystkie moje zdjęcia. Dwa na czarno, a to co miało ciemniejszy tył na srebrno! Słodziak :)

[eng.]
I can`t belive that he really answered me! I wrote to him a couple of times but heard nothing back, and now finally I got an anwer and it took only one month! I love him in "Burlesque", "Trespass", "Twilight" or "The O.C.". He is incredible and so nice! He signed all of my pictures, and the one that has a dark background he signed in silver, so that I can better see it! Sweetheart :)

wyslane: 3 zdjęcia, list, sase.
sent: 3 photos, letter, sase.
kiedy/when: 17.06.2013 
otrzymane: wszystkie podpisane i dwa z dedykacją.
recived: all photos signed and  two of them personalised.
kiedy/when: 16.07.2013
address: private address 

6 komentarzy:

Dziękuję za komentarze :* Na pewno Cię odwiedzę. Na wszystkie pytania odpowiem pod waszym pytaniem lub na maila jeśli zostawicie. Gdy piszę, że adres prywatny to niestety ale go nie będę publikować :)

Thank you for every comment :* I will visit you for sure! If you have any questions I will answer them under your question or will send you an email if you want. If I write that I used a private address I will not public it.