Obserwatorzy

poniedziałek, 8 czerwca 2015

Rita Ora.


Dawno nie pisałam, bo niestety nic nie przychodziło. Dziś wracam do domku a tam koperta do mnie z UK! Rozwalam ją szybko cała podekscytowana a tam mała karta od Rity Ora! Bardzo się ucieszyłam, mimo, że nie były to moje zdjęcia podpisane. Dostałam kartkę typu pre - signed, czyli podpisaną już wcześniej. Bardzo fajna, komiksowa - typu pop art czy coś ;)


[eng.]
I didn`t write lately, because I got absolutley nothing. Today I come home and see an envelope from the UK. I was very excited, and I saw a pre signed card from the singer Rita Ora. I like her a lot. I wrote to her in September last year, sending her 2 pictures, but I didn`t get them back, just this card. Still happy that I got a respond. wysłane: 2 zdjęcia, list, sase.
sent: 2 photos, letter, sase.
kiedy/when: 11.08.2014
otrzymane: karta typu pre - signed
recived: pre - signed card 
kiedy/when: 08.06.2015
address: TTM

6 komentarzy:

 1. O wielkie gratulacje ;)
  Bardzo ją lubię.

  http://autographsandthoughts.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i zapraszam do mnie :) http://autografy-maryni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. gratulacje! zazdroszczę:)
  http://autografy-marka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję. Polecam ten blog, bo ta Pani świetnie pisze - http://crazyheripota.blogspot.com/2015/06/5-prawdziwy-gryfon-neville-longbottom-x.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! Kiedyś też do niej pisałam, udało mi się dostać podpis na swoim zdjęciu. :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Karolina mogłabyś odpisać mi na mailu? Mam kilka pytań. Byłabym bardzo wdzięczna a Ty się na tym znasz najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze :* Na pewno Cię odwiedzę. Na wszystkie pytania odpowiem pod waszym pytaniem lub na maila jeśli zostawicie. Gdy piszę, że adres prywatny to niestety ale go nie będę publikować :)

Thank you for every comment :* I will visit you for sure! If you have any questions I will answer them under your question or will send you an email if you want. If I write that I used a private address I will not public it.