Obserwatorzy

czwartek, 5 lutego 2015

Jake Gyllenhaal !!!

Jake Gyllenhaal! Nareszcie <3 Już się obawiałam, że nie przyjdzie wcale. Wiele osób już dostało, i powoli ogarniał mnie stres :) Ale najwyraźniej niepotrzebnie. Jest mój Jake, którego uwielbiam w Donnie Darko czy Bogowie Ulicy.

[eng]
Finally. I was already worried, that it might not come back, but I see I shouldn`t have. I love him in Donnie Darko or End of Watch. He is an excellent actor and I am happy to add him to my collection.

wysłane: 2 zdjęcia, list, sase.
sent: 2 photos, letter, sase.
kiedy/when: 9.12.2014
otrzymane: moje zdjęcia podpisane 
recived: my pictures signed 
kiedy/when: 5.02.2014
address: via venua "Constellations"

20 komentarzy:

 1. :O Szok i niedowierzanie :D Gratuluję!!!:D

  OdpowiedzUsuń
 2. "BORZE", nie daruję sobie chyba, że nie wysłałam. Trochę to odwlekałam, później zapomniałam, a jak mi w głowie pojaśniało po rozwiązaniu kilku problemów, to stwierdziłam, że pewnie i tak nie odpisuje. No i masz, odpisuje. WRRRRRR.

  Gratuluję, zazdroszczę, żałuję, mea culpa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kochana! Wiem, ja zawsze też się zastanawiam czy wysłać czy nie, bo jednak na teatr dużo ludzi pisze a tu takie boom! Nie ma czego zazdrościć, jeszcze będzie okazja :*

   Usuń
 3. Serdecznie gratuluje ;)
  Zapraszam do mnie ;) http://autografyadama.blogspot.com/
  Pozdrawiam
  Adam

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i zazdroszczę !!! Odkąd obejrzałem "Labirynt" uwielbiam tego aktora i teraz nagminie oglądam filmy z jego udziałem! :D Jutro wysyłam do niego list, mam nadzieję, że nie jest jeszcze za późno...
  Pozdrawiam!
  BarteK
  [www.autografy-bartek.blog.onet.pl]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, Labirynt był genialny :) Mam też nadzieję, że jeszcze nie jest za późno, powodzenia :*

   Usuń
 5. Dziękuję :) Pewnie, już wrzucam do ulubionych :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze :* Na pewno Cię odwiedzę. Na wszystkie pytania odpowiem pod waszym pytaniem lub na maila jeśli zostawicie. Gdy piszę, że adres prywatny to niestety ale go nie będę publikować :)

Thank you for every comment :* I will visit you for sure! If you have any questions I will answer them under your question or will send you an email if you want. If I write that I used a private address I will not public it.