Obserwatorzy

czwartek, 13 listopada 2014

Marcia Cross - Desperate Housewives!

Marcia Cross - całkowicie niespodziewany sukces dzisiaj. Pisałam do niej ponad 2 lata temu na prywatny adres, który znalazłam. Nie sądziłam, że w ogóle odpisze, a tu taka niespodzianka. Włożyła moje zdjęcie w tekturkę, na której napisała "sorry for the delay'' ! Niesamowita niespodzianka! Uwielbiam ją jako Bree w "Gotowe na wszystko".

[eng]
This is a completly surprise for me. Didn`t expect that at all. I wrote to her more then 2 years ago to a privat address I found! Didn`t think she will answer. She even wrote me a little note "sorry for the delay". I am so happy to have her, I love her as Bree in Desperate Housewives!

wysłane: 1 zdjęcie, list, sase.
sent: 1 photo, letter, sase.
kiedy/when: 21.09.2012
otrzymane: moje zdjęcie podpisane i z dedykacją
recived: my picture signed and personalised.
kiedy/when: 13.11.2014
address: PRIVAT 

4 komentarze:

Dziękuję za komentarze :* Na pewno Cię odwiedzę. Na wszystkie pytania odpowiem pod waszym pytaniem lub na maila jeśli zostawicie. Gdy piszę, że adres prywatny to niestety ale go nie będę publikować :)

Thank you for every comment :* I will visit you for sure! If you have any questions I will answer them under your question or will send you an email if you want. If I write that I used a private address I will not public it.