Obserwatorzy

czwartek, 20 stycznia 2011

Kiefer Sutherland :)

Hello.
Ostatnio pustki. Jednak wczoraj czekaly na mnie 2 koperty. W jednej byly moje zamowione znaczki z USA, co mnie bardzo cieszy bo moge w koncu powysylac reszte listow! A w drugiej kopercie bylo zdjecie mojego ulubionego Kiefera Sutherlanda. Powiem, ze nie wiem czy jest to orginalne, bo na fanmailu mowia, ze on wysyla secretaliale, ale ja poki nie mam innego jego autografu to bede wierzyc, ze to orginal :)
wyslane: list, sae
kiedy: 12.10.2010
otrzymane: zdjecie z autografem w mojej sae
kiedy: 19.01.2011

Jutro ide wyslac pare listow, m.in do Iana Sommerhaldera, Annalynne Mccord i Jamesa Belushi.
Jak u Was?
Wypchanych skrzynek wam zycze.
K.

2 komentarze:

  1. Hej, chciałam Cię serdecznie zaprosić na mojego bloga, na którym piszę opowiadanie :) Bardzo zależy mi na opinii na temat mojego pisania :) -> http://the-bieber-fever-story.blog.onet.pl/ <- ZAPRASZAM GORĄCO :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Cześć u mnie nowa notka zapraszam do czytania -
    http://autografy-michala.blogspot.com/
    (usuń spację pomiędzy bloogs pot )

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze :* Na pewno Cię odwiedzę. Na wszystkie pytania odpowiem pod waszym pytaniem lub na maila jeśli zostawicie. Gdy piszę, że adres prywatny to niestety ale go nie będę publikować :)

Thank you for every comment :* I will visit you for sure! If you have any questions I will answer them under your question or will send you an email if you want. If I write that I used a private address I will not public it.