Obserwatorzy

wtorek, 16 kwietnia 2013

Prezent :)

Hej.
Dawno nie pisałam, bo nic nie dostałam. Cały marzec pustka. Jedyne z czego się mogę cieszyć to to, że pewna kochana osóbka zdobyła dla mnie autografy :) Najwspanialsze jest to, że o mnie pomyślała i po prostu je zdobyła! Nie mogę uwierzyć :) Dziękuję Ci, Ty wiesz :* Dostałam je już jakiś czas temu, ale dopiero dziś naprawiłam skaner więc oto one:

Krzysztof Globisz


Tamara Arciuch, Bartosz Opania i Bartek Kasprzykowski.I na koniec autograf od piosenkarki Alexandry Stan. Pisałam do niej maila, ale nie mam pojęcia kiedy :)


P.S. Jeśli kogoś w mailu uraziłam to przepraszam. Nie chcę być niemiła i odpowiadam na każdy mail. Jednak musicie wybaczyć, ale niektóre pytania mnie dobijają i nawet ja nie wytrzymuję. Także nie piszę tego złośliwie, nie jestem jędzą, ale to hobby nie jest aż tak skomplikowane jak Wam się wydaje. Listy wysyłamy tak samo jak do babci czy cioci z tą tylko różnicą, że dorzucamy kopertę zaadresowaną + znaczek do nas. To wszystko :)

Pozdrawiam,
K.

1 komentarz:

  1. Łaaaaaał, gratuluję!
    Swoją drogą miałam być na tym spektaklu, ale w ostatniej chwili go odwołano...
    Pozdrawiam!
    mj-kolekcjonuje

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze :* Na pewno Cię odwiedzę. Na wszystkie pytania odpowiem pod waszym pytaniem lub na maila jeśli zostawicie. Gdy piszę, że adres prywatny to niestety ale go nie będę publikować :)

Thank you for every comment :* I will visit you for sure! If you have any questions I will answer them under your question or will send you an email if you want. If I write that I used a private address I will not public it.