Obserwatorzy

środa, 17 kwietnia 2013

Johnny Depp .. dziwna odpowiedź.

Cieszyłam się, że znów coś przyszło. Dostałam odpowiedź od Johnny`ego Depp`a. Jestem raczej pewna (99%) że to kolejny autopen. Pisałam na prywatny adres i .. nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ktoś dołączył dla mnie 4 zdjęcia w formacie 9x13! Niepodpisane, ale mimo wszystko. Wysłałam dwa zdjęcia, dostałam jedno podpisane (moje ulubione!)

[eng]
I was very happy that I got something today. It was from Johnny Depp. I am almost sure that it is an autopen. I wrote to a privat address .. but it is weird. I got one of my photos signed, my other unsigned and 4 other photos of him also not signed. I don`t know why :) wyslane: 2 zdjęcia, list, sase.
sent: 2 photos, letter, sase.
kiedy/when: 11.02.2013 
otrzymane: jedno zdjęcie podpisane (raczej AP) + moje niepodpisane i 4 zdjęcia niepodpisane.
recived: one photo signed (probably AP) + my photo unsigned and 4 other photos unsigned.
kiedy/when: 17.04.2013
address: privat address.


pozostałe zdjęcia/ other photos:
5 komentarzy:

 1. gratuluję nawet jeżeli to AP :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Sorry :(
  may be one day. He will respond to his fan ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może chcieli Ci jakoś zrekompensować ten AP dorzucając cztery inne zdjęcia? To nic, że to nie ma sensu, to jest Ameryka, tego nie ogarniesz. :p
  Gratuluję i tak. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje ;) szkoda, tylko że nie oryginalny, ciekawe po co te zdjęcia xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacjeee, mimo wszystko :) Co do bloga? świetny!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze :* Na pewno Cię odwiedzę. Na wszystkie pytania odpowiem pod waszym pytaniem lub na maila jeśli zostawicie. Gdy piszę, że adres prywatny to niestety ale go nie będę publikować :)

Thank you for every comment :* I will visit you for sure! If you have any questions I will answer them under your question or will send you an email if you want. If I write that I used a private address I will not public it.