Obserwatorzy

wtorek, 6 listopada 2012

Kat Graham :) ... prawie 2 lata czekania!

Kolejna notka w tym tygodniu. Coś niesamowitego. Tyle czasu pustki, a tu dostaję listy jeden po drugim, aż nie chcę zapeszać tej dobrej passy. Dziś dostałam list po prawie 2 latach ... od Kat Graham, Bonnie z The Vampire Diaries. Cieszę się bardzo, bo już chciałam do niej kolejny list wysłać (czyli 3!) ale jeszcze nie doszłam z nim na pocztę, i już raczej nie pójdę. Muszę do niej napisać i jej osobiście podziękować. Ostatnio gdy do niej pisałam i pytałam o adres do korespondencji (niemożliwe) to mi odpisała! Więc może i tym razem się uda :)
A jak u Was?
Pozdrawiam gorąco!
K.
wyslane: 2 zdjęcia, list, sase.
sent: 2 photos, letter, sase.
kiedy/when: 3.01.2011 
otrzymane: moje zdjęcia podpisane .
recived: my photos  signed .
kiedy/when: 6.11.2012
adresVV The Vampire Diaries


7 komentarzy:

 1. Widzisz, musisz częściej narzekać na pustą skrzynkę. :p
  Ty to masz farta ostatnio z tym TVD... jak jeszcze dostaniesz Somerhaldera, to... to... to nie wiem! Ale będę Ci strasznie zazdrościć. :>
  Pozdrawiam i gratuluję (chociaż jej też nie lubię... ale ja generalnie mało kogo lubię)!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No chyba będę musiała marudzić całymi dniami :D:D.. Ja ją akurat bardzo lubię i cieszę się niesamowicie! I naprawdę tak cicho liczę na Iana :D:D... buahaha... nie musisz ich lubić, ważne, że mnie lubisz :D

   Usuń
 2. Czas czekania powalający! Ale cierpliwość i wytrwałość popłaca! Serdecznie gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Ja też się cieszę :)

   Usuń
 3. Congratulations, I'm very happy for you.
  Fingers cross for tomorrow

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze :* Na pewno Cię odwiedzę. Na wszystkie pytania odpowiem pod waszym pytaniem lub na maila jeśli zostawicie. Gdy piszę, że adres prywatny to niestety ale go nie będę publikować :)

Thank you for every comment :* I will visit you for sure! If you have any questions I will answer them under your question or will send you an email if you want. If I write that I used a private address I will not public it.