Obserwatorzy

środa, 11 marca 2015

Ridley Scott! Umieram ze szcześcia!

Ridley Scott! Reżyser takich filmów jak Gladiator, Blade Runner, Alien, Thelma & Louise itd. Mogłabym wymieniać bez końca! Jeden z najlepszych reżyserów, którego wręcz ubóstwiam. Nie macie pojęcia jaka to dla mnie niespodzianka, zwłaszcza, że nie widziałam od niego jeszcze żadnego sukcesu! Wysłałam na plan filmu "The Martian" i udało się :)

eng.
Ridley Scott, director of movies like Gladiator, Blade Runner, Alien, Thelma & Louise. He is one of the best directors of all time. I just love and adore his movies, they are just classic! I never saw a success of him but I just had to try, so I wrote to him via his new movie "The Martian" and today I recived a perosnalised and signed picture :)wysłane: 1 zdjęcie, list, sae, irc.
sent: 1 photo, letter, sae, irc.
kiedy/when: 5.01.2015
otrzymane: moje zdjęcie podpisane i z dedykacją 
recived: my picture signed and personalised
kiedy/when: 11.03.2015
address: via venua "The Martian"

6 komentarzy:

 1. No gratuluję ;) Cieszę się Twoim szczęściem. Również uwielbiam Ridleya Scotta. Mistrz swojego gatunku bez dwóch zdań. Ja zapraszam na mój blog o odrobinę innej tematyce, ale myślę, że niemniej ciekawej - http://nieznanewywiady.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje, ładnie wstrzeliłaś się z tym planem filmowym :)

  Pozdrawiam i zapraszam na mój blog dodałem Cię
  http://rb-rafal-autographs.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i zapraszam do mnie http://autografy-maryni.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze :* Na pewno Cię odwiedzę. Na wszystkie pytania odpowiem pod waszym pytaniem lub na maila jeśli zostawicie. Gdy piszę, że adres prywatny to niestety ale go nie będę publikować :)

Thank you for every comment :* I will visit you for sure! If you have any questions I will answer them under your question or will send you an email if you want. If I write that I used a private address I will not public it.