Obserwatorzy

wtorek, 2 grudnia 2014

Jessica Stroup ---> OMG! 90210 success :)

Jessica Stroup - nie wierzę w to do końca. Pisałam do niej kilka razy a tu jakoś zaryzykowałam bo adres troszkę w ciemno i takie zaskoczenie. Dziś dostałam moje oba zdjęcia pięknie podpisane, do tego wysłała mi list A4, którego tu nie opublikuję ... napisała troszkę o sobie i że chciałaby kiedyś odwiedzić Polskę! Napisała, że akurat kręci z Kevinem Baconem The Following season 3 i .. dołączyła małe zdjęcie, na którym trzyma mój list :)
Nie mogę jeszcze uwierzyć! Mega się cieszę ... adres jest prywatny, sama nie mam pojęcia jak na niego wpadłam.


[eng,]
I can`t really belive this. I wrote to her so many times, I love her in 90210 and The Following. And finally I got an answer, I don`t belive the address I used worked. I got my two pictures signed and personalised, one small pretty picture where she holds my letter (won`t post) and a huge letter where she wrote how thankful she is for fans, and that she is now filming the Following season 3 with Kevin Bacon, and that she wants to visit Poland one day and many other things (I won`t post it also here) That is probably my best success this year! 

wysłane: 2 zdjęcia, list, sase.
sent: 2 photos, letter, sase.
kiedy/when: 31.07.2014
otrzymane: moje zdjęcia podpisane i z dedykacją, piękny list i dodatkowe zdjęcie.
recived: my pictures signed and personalised, a letter and her small photo.
kiedy/when: 02.12.2014
address: PRIVAT

9 komentarzy:

 1. gratuluję!! :) zazdroszczę ci bardzo

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie fantastyczne dedykacje! I malunki... i w ogóle wszystko! Widać, że sympatyczna dziewczyna. :) Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję !
  Zapraszam do mnie na nowy wpis.
  http://autograph-colection-by-sebastian.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogromeeeee gratulacje! Chyba niejeden kolekcjoner chciałby otrzymać takie zdjęcia z podpisami :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze :* Na pewno Cię odwiedzę. Na wszystkie pytania odpowiem pod waszym pytaniem lub na maila jeśli zostawicie. Gdy piszę, że adres prywatny to niestety ale go nie będę publikować :)

Thank you for every comment :* I will visit you for sure! If you have any questions I will answer them under your question or will send you an email if you want. If I write that I used a private address I will not public it.