Obserwatorzy

piątek, 15 listopada 2013

Jason Momoa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jason Momoa! Cóż mogę rzec! Uwielbiam go po "Conanie Barbarzyńcy"! Był świetny, mimo, że recenzje były kiepskie. Cudownie diabelski wzrok robi swoje :D
Bardzo podoba mi się też w "Grze o Tron", idealnie pasuje do swojej roli. Już dawno na niego "poluję" i wreszcie się udało. Pisałam na prywatny adres i strasznie się cieszę, że nie był to tylko strzał w ciemno!

[eng.]
What can I say? Isn`t he just insane?! :D .. I loved him in "Conan", even if the movie wasn`t so popular, I liked it a lot. He is such a badass! And in "Game of Thrones" he is just perfect!  Well, I wrote to him via a private address, and I ma really happy it worked!
wysłane: 2 zdjęcia, list, sase.
sent: 2 photos, letter, sase.
kiedy/when: 08.10.2013
otrzymane: zdjęcia podpisane i z dedykacją.
recived: my photos signed and personalised.
kiedy/when: 15.11.2013
address: privat address.

11 komentarzy:

 1. Fantastyczny sukces, gratulujemy i zazdrościmy :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Łaaaaał, Ty to wiesz jak zachęcić do oglądania filmów/seriali... taki facet z takim spojrzeniem? To trzeba zobaczyć! :D
  I gratuluję podpisu Vanessy, bo nie zauważyłam, że dodałaś nowy wpis. Też mam jej podpis, była cudowna w "Brzyduli Betty". :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Serdecznie gratuluję !! Świetny sukces :D
  Zapraszam do mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. SEXY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Congratulations :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Hej, hej:) gratuluję i zazdroszczę autografu, jak wszyscy wyżej ;) takie pytanie... mogłabyś na priv podesłać mi jego prywatny adres? Nie ukrywam, marzę o jego autografie. Jeśli tak, to z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, przepraszam ale nie podaję prywatnych adresów.

   Usuń

Dziękuję za komentarze :* Na pewno Cię odwiedzę. Na wszystkie pytania odpowiem pod waszym pytaniem lub na maila jeśli zostawicie. Gdy piszę, że adres prywatny to niestety ale go nie będę publikować :)

Thank you for every comment :* I will visit you for sure! If you have any questions I will answer them under your question or will send you an email if you want. If I write that I used a private address I will not public it.