Obserwatorzy

niedziela, 4 sierpnia 2013

Luke Evans - great success!

Luke Evans - świetny aktor, znany m.in z filmów "Trzej Muszkieterowie", "Fast 6", "Hobbit". Bardzo go lubię i cieszę się, że tak szybko odpisał! Z tego co widzę to ma grać w nowej ekranizacji "Kruka", uwielbiam ten film, jako Eric Draven. Nikt nie zastąpi Brandona Lee, ale jak już robią ten film to myślę, że on będzie idealny do tej roli! Czekam :)

[eng.]
A great actor, known from movies like "Three Musketeers", "Fast 6" or "Hobbit". I really like him, and I am very happy he answered so quick! What I saw, he will be in the new adaptation of the movie "The Crow", which I am a huge fan of, as Eric Draven. No one will ever replace Brandon Lee, but if they are already making a new version, so I think he will be perfect for this! I am waiting to see it :)

wyslane: 3 zdjęcia, list, sase.
sent: 3 photos, letter, sase.
kiedy/when: 05.06.2013 
otrzymane: wszystkie podpisane i z dedykacją.
recived: all photos signed and personalised.
kiedy/when: 01.08.2013
address: via agency.

4 komentarze:

Dziękuję za komentarze :* Na pewno Cię odwiedzę. Na wszystkie pytania odpowiem pod waszym pytaniem lub na maila jeśli zostawicie. Gdy piszę, że adres prywatny to niestety ale go nie będę publikować :)

Thank you for every comment :* I will visit you for sure! If you have any questions I will answer them under your question or will send you an email if you want. If I write that I used a private address I will not public it.