Obserwatorzy

niedziela, 19 sierpnia 2012

Informacje :)

Hello.
Dodałam nową zakładkę WAITING FOR... Będę tam umieszczać spis listów, które już wysłałam i na jakie czekam. Obok zawsze zamieszczam czy jest to adres via venua. Jeśli nie, znaczy, że pisałam na agencję :)
Ostatnio sporo się tego nazbierało, szczególnie w lipcu i teraz w sierpniu wysłałam bardzo dużo próśb.

Nie powiem, ostatnio idzie mi coraz lepiej ze znajdywaniem adresów via venua, ale czy wszystkie są dobre?! Dowiem się dopiero gdy dostanę jakąś odpowiedź.

Jeśli macie jakieś pytania, co do zdjęć, aktorów/aktorek/reżyserów/muzyków itd, znaczków czy adresów, to możecie pisać w komentarzach lub na mojego maila (zakładka KONTAKT).
Pamiętajcie, najpierw sami sprawdźcie i poszukajcie, a dopiero potem pytajcie! Chętnie się podzielę, jeśli mogę, adresami i ciekawostkami, ale troszkę własnej pracy też w to trzeba włożyć.

Pozdrawiam,
K.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarze :* Na pewno Cię odwiedzę. Na wszystkie pytania odpowiem pod waszym pytaniem lub na maila jeśli zostawicie. Gdy piszę, że adres prywatny to niestety ale go nie będę publikować :)

Thank you for every comment :* I will visit you for sure! If you have any questions I will answer them under your question or will send you an email if you want. If I write that I used a private address I will not public it.